Our offer of Allweyes AI boasts AI control with extraordinary efficiency.

Gjuhe
PRODUCTS
LEXO MË SHUMË
We are fully immersed in the product world of our customer
Gjeneratorë me fije lazer tub lazer qelqi CO2 për prerje metali dhe gdhendje dhe prerje jometale LXF1325
Gjeneratorë me fije lazer tub lazer qelqi CO2 për prerje metali dhe gdhendje dhe prerje jometale LXF1325
Gjenerator lazer me fibër tub lazer qelqi CO2 për prerje metali dhe gdhendje dhe prerje jometale LXF1325 LXF1325LC, https: //www.laserlx.com

2020/08/24

Çmimi më i mirë i lëvizshëm portativ 20w 30w 50w 100w 120w me ngjyra mopa i përgjithshëm Furnizuesi i makinës me shenjë lazer
Çmimi më i mirë i lëvizshëm portativ 20w 30w 50w 100w 120w me ngjyra mopa i përgjithshëm Furnizuesi i makinës me shenjë lazer
Portofoli më i mirë 20w 30w 50w 100w 120w me ngjyra të përgjithshme çmimi i makinës me lazer me fibra të përgjithshme Portable 20w 30w 50w 100w 120w me ngjyra mopa e përgjithshme Çmimi i makinës me shënim me lazer Fibër Duke shfaqur kapacitet të mirë fillestar, është i menjëhershëm i ndezur dhe ka më pak të ngjarë të vazhdojë të dridhet siç bëjnë llambat tradicionale, kështu që mund të funksionojë në mënyrë të qëndrueshme pa u shqetësuar. Sigurimi i produkteve me cilësi të lartë për klientët është Jinan Lingxiu Laser Equipment Co, Ltd. ' angazhimin e Portable 20w 30w 50w 100w 120w me ngjyra mopa e përgjithshme çmimi i makinës me lazer me fibra Një nga gjërat që e bën këtë produkt kaq të popullarizuar është përputhshmëria e tij. Merrni më shumë informacion, Klikoni këtu: https://www.laserlx.com

2020/08/19

Kinë 20W 30W Fuqia me lazer Raycus e ndarë mini prodhim i makinës me lazer me fibër portabël / prodhues
Kinë 20W 30W Fuqia me lazer Raycus e ndarë mini prodhim i makinës me lazer me fibër portabël / prodhues
Kinë 20W 30W Raycus Laser Power ndarë mini portabël prodhues makine me markë me lazer me fibër / prodhues të furnizuesit-. 20W 30W Prodhimi / furnizuesi i makinës me shenjë të lëvizshme me lazer Fibër me fuqi të ndezur me lazer Raycus isshtë i pajisur me qëndrueshmëri të besueshme të ngjyrave. Ne e bëjmë të detyrueshëm identifikimin dhe eleminimin e rreziqeve të mundshme të qëndrueshmërisë së ngjyrës para prodhimit. Produkti karakterizohet nga dimensione precize. Në fazën fillestare të krijimit të modelit, madhësitë e tij janë kontrolluar brenda një tolerance shumë të kufizuar. 20W 30W Fuqia me lazer Raycus e ndarë mini prodhuese / furnizuese e makinës me shënim me lazer me fibër Pa nevojë për mirëmbajtje të shpeshtë dhe pak konsum të energjisë, produkti është një mënyrë e mirë për të kursyer para për njerëzit. Merrni më shumë informacion, Klikoni këtu: https://www.laserlx.com

2020/08/19

Kinë 20W MAX gjenerator lazer hobi portabël mini-fibër makinë shënuese lazer prodhues-
Kinë 20W MAX gjenerator lazer hobi portabël mini-fibër makinë shënuese lazer prodhues-
Kinë gjeneratori me lazer 20W MAX hobi portabël mini-prodhues i makinës me markë me fije lazer-. 20W MAX gjenerator lazer hobi portabël makinë me shënim lazer mini fibër Nuk është rastësi që shërbimi i shkëlqyeshëm ndaj klientit i Jinan Lingxiu Laser Equipment Co. vjen nga një staf shumë i trajnuar. Pajisjet me lazer Jinan Lingxiu, Ltd do të kalojë nëpër teste të cilësisë për sa i përket papastërtisë dhe thithjes së ndotësve dhe aftësisë anti-baktere për të kontrolluar aftësinë e saj të përgjithshme të pastrimit të ujit. 20W MAX gjenerator lazer hobi i lëvizshëm mini fibër makinë shënuese lazer Merrni më shumë informacion, Klikoni këtu: https://www.laserlx.com

2020/08/19

Our Service
If you cannot find any off-the-shelf products suitable for the project, let ASH Light ’s professional customization service help.
1. Inquiry: Customers tell the desired form factor, performance specifications, life cycle, and compliance requirements.

2. Design: The design team is involved from the start of a project to ensure the best custom designed products to suit clients’ needs..

3. Quality Management: In order to supply high quality structures, we maintain an effective & efficient Quality Management System.
  • 1998+
    Company establishment
  • 500+
    Company personnel
  • 3000+
    Factory area
ASH LIGHT serves as a mature manufacturer of home lighting since 1992.
The company takes up an area of 18,000, We enroll 1200 workers, consisting of the design team, R&D team, production team, and after-sales team. A total of 59 designers are responsible for the structure and appearance of the products.

To ensure sustainable development of the company, we insist on self-improvement following our core value of “Teamwork & Professionalism & Excellence”. Having exported our product to overseas market, we now enjoy high recognition in Germany, France,
NA KONTAKTONI
Nëse keni më shumë pyetje, na shkruani
emër
telefon
E-mail
Emri i Kompanise
përmbajtje