PRODUKTET
LEXO MË SHUMË
Ne jemi zhytur plotësisht në botën e produkteve të klientit tonë
Shfaqje lazer metali me cilësi të lartë metali me prerje lazer
Shfaqje lazer metali me cilësi të lartë metali me prerje lazer
Kjo video tregon statusin e përgjithshëm të funksionimit të prerësit të lazerit metalik CNC LX62TH, duke përfshirë:E jashtmeMbytje pneumatikeKorniza e mbështetjesEkran i prerjes së mostrës (tub katror, ​​tub i rrumbullakët)
Përmbledhje e Kompanisë - Jinan Lingxiu Laser Equipment Co., Ltd.
Përmbledhje e Kompanisë - Jinan Lingxiu Laser Equipment Co., Ltd.
Përmbledhje e Kompanisë - Jinan Lingxiu Laser Equipment Co., Ltd.
10 komplete makinë prerëse lazer me rrafsh për montimin e agjentëve
10 komplete makinë prerëse lazer me rrafsh për montimin e agjentëve
10 grupe prerja lazer metalike për agjentin e kuqe dhe e zezë
Ekran i fabrikës së jashtme, punëtorisë dhe pajisjeve të metaleve të fletës së prerjes lazer
Ekran i fabrikës së jashtme, punëtorisë dhe pajisjeve të metaleve të fletës së prerjes lazer
Një ekran i shkurtër Vlog i skenës së jashtme të fabrikës së çelikut të makinës prerëse lazer LXSHOW LASER cnc dhe seminarit të brendshëm, gjithashtu tregon procesin e punës dhe korrigjimit të pajisjeve.
Shërbimi ynë
Personalizim
Ne gjithashtu mund të personalizojmë pajisje asistente jo standarde si kërkesat tuaja të hollësishme të punës. Më shumë se 150 vende dhe zona, dhe furnizojnë shërbimin OEM për më shumë se 30 prodhime

Në pritje të së ardhmes, LXSHOW, si gjithmonë, ndjekja e dhe më gjerë, me prodhimin, menaxhimin, kërkimin dhe zhvillimin e vet, shumë përparësi të tilla si arritjet e sigurisë, për të fituar njohjen dhe besimin e partnerëve në të gjithë botën.
 • PJEST E MAKINS
  Ne kemi bashkëpunuar me furnizuesit e markës së famshme në të gjithë botën.
 • PROCESI I PRODHIMIT
  Kontroll dhe menaxhim i rreptë.
 • MANUALI I PERDORUESIT
  Manuali i përdorimit / CD / Shërbim në internet / Trajnim falas në fabrikë / Trajnim në vendin e klientëve.
 • SH SERRBIMI
  Mbi 5000 komplete / vit të prodhuara. Ne do të japim shërbim profesional dhe në kohë për çdo porosi.
 • 2004
  Krijimi i ndërmarrjes
 • 150+
  Më shumë se 150 vende dhe zona
 • 32000+
  Zona e fabrikës
Marka e Lidershipit Global: Prerja / Shënimi / Saldimi / Pastrimi i Metaleve.
Jinan Lingxiu Laser është themeluar në korrik 2004, zotëron më shumë se 500 metra katrorë të hapësirës kërkimore dhe zyre, më shumë se 32000 metra katrorë fabrikë.

Të gjitha makineritë, kanë kaluar vërtetimin CE të Bashkimit Evropian, certifikatën amerikane FDA dhe janë të çertifikuar në ISO 9001.

Produktet janë shitur në SHBA, Kanada, Australi, Evropë, Azinë Juglindore, Afrikë etj, më shumë se 120 vende dhe zona, dhe furnizojnë shërbimin OEM për më shumë se 30 prodhime.
NA KONTAKTONI
Nëse keni më shumë pyetje, na shkruani
emër
telefon
E-mail
Emri i Kompanise
përmbajtje