ПРОИЗВОДИ
ПРОЧИТАЈ ПОВЕЌЕ
Ние сме целосно нурнати во светот на производот на нашиот клиент
Високо квалитетна метална цевка метална ласерска режа LX62TH шоу
Високо квалитетна метална цевка метална ласерска режа LX62TH шоу
Ова видео го прикажува целокупниот статус на работа на металниот ласерски секач за цевки cnc LX62TH, вклучувајќи:ЕкстериерПневматски чакРамка за поддршкаПример за прикажување сечење (квадратна цевка, тркалезна цевка)
Преглед на компанија - inanинан Лингксиу опрема за ласер копродукции, ООД
Преглед на компанија - inanинан Лингксиу опрема за ласер копродукции, ООД
Преглед на компанија - inanинан Лингксиу опрема за ласер копродукции, ООД
10 комплети машина за сечење со ласер со ласер за составување агенти
10 комплети машина за сечење со ласер со ласер за составување агенти
10 комплети метално ласерско сечење за црно-црно застапник по нарачка
Екран за фабрика за надворешни работи, работилници и опрема за ладење со ласерски метали
Екран за фабрика за надворешни работи, работилници и опрема за ладење со ласерски метали
Краток приказ на надворешната сцена и внатрешната работилница на фабриката за челични машини за ласер LXSHOW LASER cnc на Vlog, исто така, прикажувајќи го процесот на работа и дебагирање на опремата.
Нашата услуга
ПРОИЗВОДСТВО
Ние исто така можеме да прилагодиме нестандардна опрема за помош како ваши детални работни барања. Повеќе од 150 земји и области, и снабдување OEM услуга за повеќе од 30 производители

Со нетрпение кон иднината, LXSHOW, како и секогаш, извршување на и пошироко, со сопствено производство, управување, истражување и развој, многу предности, како што се безбедносните достигнувања, за да се добие признание и доверба на партнерите ширум светот.
 • ДЕЛОВИ ЗА МАШИНА
  Соработувавме снабдувач на Познат бренд низ целиот свет.
 • ПРОЦЕСИ НА ПРОИЗВОДСТВО
  Строга контрола и управување.
 • УПАТСТВО ЗА КОРИСТЕЊЕ
  Упатство за употреба / ЦД / Интернет услуга / Бесплатна обука во фабрика / Обука на место на клиенти.
 • СЕРВИС
  Над 5000 комплети / година произведени. Ние ќе дадеме професионална и навремена услуга по секоја нарачка.
 • 2004 година
  Основање на компанија
 • 150+
  Повеќе од 150 земји и области
 • 32000+
  Област на фабрика
Бренд за глобално лидерство: Сечење / обележување / заварување / чистење на метал.
Ласерот inanинан Лингксиу е основан во јули 2004 година, поседува повеќе од 500 квадратни метри истражувачки и деловен простор, повеќе од 32000 квадратни метри фабрика.

Сите машини, ја поминаа автентикацијата на CE во Европската унија, американскиот сертификат за ФДА и се сертифицирани според ISO 9001.

Производите се продаваат во САД, Канада, Австралија, Европа, Југоисточна Азија, Африка итн., Повеќе од 120 земји и области и снабдуваат OEM услуга за повеќе од 30 производи.
КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ
Ако имате повеќе прашања, пишете ни
Име
Телефон
Е-пошта
име на компанија
содржина